Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Gdzie w mieście grzeją już kaloryfery?

  • Dodano: 2017-09-25 12:15

Za nami kilka deszczowych dni i chłodniejszych poranków. Gdzie w mieście grzeją już kaloryfery?

W mieszkaniach przynależących pod Spółdzielni Mieszkaniowej w Mikołowie kaloryfery są już ciepłe - decyzję o rozpoczęciu sezonu grzewczego podjęto tu w czwartek 21 września. Spółdzielnia przy Młyńskiej posiada swoje zasoby na terenie dwóch miast -  to dokładnie 28 nieruchomości w Mikołowie i 3 w Orzeszu, czyli ponad 3800 mieszkań.

W zeszłym tygodniu decyzję o rozpoczęciu sezonu grzewczego podjęto także w Zakładzie Gospodarki Lokalowej, o czym ZGL poinformował na swojej stronie internetowej. Tu z powodu awarii prądu ciepło z opóźnieniem dotarło do mieszkańców ulic Żwirki i Wigury.

Problemy pojawiły się w jednej z klatek w bloku 44, usterka została usunięta przez nasze pogotowie dwudziestoczterogodzinne  - wyjaśnia Jarosław Majewski, kierownik ZGL w Mikołowie dodając, że sezon  grzewczy zakończą najprawdopodobniej w połowie maja

Wspólnoty mieszkaniowe administrowane przez ZGL to przede wszystkim osiedle Grunwaldzie i osiedle Adama Mickiewicza  - łącznie około dwóch tysięcy lokali, w których mieszka niecałe 6 tysięcy mikołowian.

Czy w Waszych mieszkaniach jest już ciepło?

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.