Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

[FOTO] Letnie Granie zroszone deszczem

  • Dodano: 2018-07-14 23:30

Tym razem o frekwencji podczas kolejnej odsłony Letniego Grania zadecydowała pogoda. Mimo niewielkiej liczby widzów grupa NIVEL pokazała muzyczny kunszt.

Kwartet instrumentalny NIVEL to grupa specjalizującysię w autorskich interpretacjach tradycyjnych pieśni różnych krajów, a także wykonywaniem kompozycji celtyckich, bałkańskich, francuskich, argentyńskich, amerykańskih w stylach takich jak tango, gypsy swing, jazz i musette. Muzycy czerpią w dużym stopniu z dorobku wielkich kompozytorów światowej sławy takich jak Astor Piazzolla, Richard Galliano, Vincente Amino oraz Otto Eckleman. W lipcu zeszłego roku NIVEL nagrał swoją pierwszą płytę, zatytułowaną „Wielki Świat”.

Zespół zaprezentował się w piątkowy wieczór przed nieliczną, zgromadzoną na mikołowskim rynku publicznością. Niestety, tym razem słuchaczy odstraszyła niepogoda i zimno. Jednak ci, którzy pojawili się na rynku mieli okazję wziąć udział w prawdziwej muzycznej uczcie. Na koncercie obecny był burmistrz Mikołowa, Stanisław Piechula.

Letnie Granie jest organizowane przez UM Mikołów.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.