Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Burza dzieciom niestraszna

  • Dodano: 2017-06-07 13:00, aktualizacja: 2017-08-25 08:22

W minioną niedzielę w ornontowickim Amfiteatrze Parkowym świętowano obchody Dnia Dziecka. Mimo ciągle zmieniającej się pogody imprezy nie przerwano nawet na chwilę.

Wydarzenie było częścią Ornontowickich Dni z Kulturą, a atrakcje zostały przygotowane przez Centrum Kultury i Promocji ARTeria, Fundację Centrum Terapii i Rozwoju "Skarb", Grupę VIS oraz ZHP Orzesze. Oprócz konkursów, puszczania baniek, malowania twarzy czy tworzenia zwierzątek z balonów dzieci mogły spróbować swoich sił w Turnieju Szachowym. Ponadto, w trakcie imprezy odbywały się również warsztaty chodzenia na szczudłach. Młodzi artyści mogli także zostawić swój ślad na folii, którą rozwieszono między drzewami w parku. Na scenie Amfiteatru odbył się koncert w wykonaniu podopiecznych ARTerii, a na zakończenie imprezy wystawiono sztukę "Teo, śląski dinozaur".

Pogoda jednak nie rozpieszczała uczestników. W oddali cały czas było słychać grzmoty, a co chwilę z nieba padał deszcz. Organizatorzy jednak się nie poddawali, a mieszkańcy postanowili pozostać pod Amfiteatrem. W trakcie najgorszych opadów, wszyscy uczestnicy mogli skryć się na scenie, gdzie wolontariusze z Fundacji „Skarb” wciąż zabawiali najmłodszych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz krótkiego materiału wideo z imprezy!

Najnowsze informacje z Mikołowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.